MukoPrzedszkole.pl – 1.2.3. startujemy z projektem edukacyjnym

single-image

We wrześniu 2017 wystartowaliśmy z projektem edukacyjnym MukoSzkola.pl – Szkoła przyjazna chorym na mukowiscydozę. Projekt spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony rodziców dzieci chorych na mukowiscydozę, środowiska chorych na mukowiscydozę oraz pedagogów, nauczycieli, do których był skierowany.

W tym roku oprócz dalszych prac nad rozwojem MukoSzkoły, postanowiliśmy jako Fundacja Oddech Życia oraz największy polski portal poświęcony mukowiscydozie https://OddechZycia.pl, stworzyć dedykowaną rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym oraz pedagogom i opiekunom, wychowawcom, platformę edukacyjną MukoPrzedszkole.pl

Platforma MukoPrzedszkole zawiera materiały edukacyjne poświęcone tematyce opieki nad chorym na mukowiscydozę dziecku w wieku przedszkolnym.

Przeczytaj:

Wybrane dla Ciebie
Czytaj dalej